Saksofon jazzowy

Ważne dokumenty

Początek:
19 sierpnia 2024
Miejsce:
PSM Kalisz

WYKŁADOWCY:

Adres

Kalisz, Plac Jana Pawła II 9   Mapa

Kategorie

Brass Academy

Wykładowcami XVI Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych+ będą najwybitniejsi pedagodzy z Polski i z zagranicy m.in. z Włoch, USA, Hiszpanii, Belgii, Litwy i Szwecji.

Każdemu z czynnych uczestników codziennie przysługuje lekcja z innym uznanym pedagogiem. Podczas trwania Akademii odbywać się będą wykłady i panele dyskusyjne służące wymianie doświadczeń, wzbogaceniu wiedzy teoretycznej i praktycznej w grze na instrumencie.

Zaplanowano także liczne koncerty w różnych miejscach miasta Kalisza, w tym koncerty plenerowe.

Warsztaty odbędą się w dniach 19-23 sierpnia 2024 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera (Pl. Jana Pawła II 9) w Kaliszu.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 23 czerwca 2024 roku.

Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej brassacademy.eu. Zgłoszenia przesyłane pocztą w formie papierowej nie będą uznawane.

Koszt uczestnictwa czynnego w warsztatach wynosi 550 zł. Istnieje również możliwość wykupienia noclegów oraz wyżywienia w promocyjnej cenie dla uczestników Akademii.

Szczegóły dotyczące powyższych cen oraz sposobu płatności znaleźć można w Regulaminie.

W sytuacjach wyjątkowych oganizatorzy zapewniają sobie możliwość zmiany kadry wykładowców, harmonogramu koncertów i zajęć.

UWAGA! Prosimy zabrać ze sobą PULPIT!