Zapisy od 9 kwietnia!

Zapisy od 9 kwietnia!

Od 9 kwietnia 2018 roku ruszają zapisy na tegoroczną, jubileuszową edycję Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych! Tak, tak – spotykamy się już po raz dziesiąty. Tym razem w najstarszym polskim mieście – Kaliszu pełnym artystycznego ducha, historii oraz ciekawych miejsc – i do kontemplacji, i do grania.

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy m.in. sale Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Henryka Melcera, kaliski rynek, bazylikę pw. Św. Józefa, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Wszystkie lokalizacje położone są blisko siebie, podobnie jak miejsca noclegowe i restauracja serwująca znakomite posiłki.

Kilka słów o kadrze X Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych. Czekać na was będą znakomici instrumentaliści i pedagodzy z Polski, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Węgier oraz Izraela. Więcej na ich temat dowiecie się w dziale „Wykładowcy”.

Czas jednak upływać na będzie nie tylko na warsztatach i koncertach (choć one są najważniejsze). Sierpniowe słońce zaprosi nas na spacery po kaliskiej starówce, urokliwych uliczkach, czy sąsiadującym z PSM „Parku przyjaźni”. Kalisz oferuje również szereg atrakcji służących relaksowi po pełnym pracy warsztatowym dniu, m.in. kina, czy aquapark.

Warto pamiętać, że ilość miejsc na LAIDB jest ograniczona. Warto więc nie czekać lecz zapisać się jak najszybciej, aby uniknąć rozczarowania. Zrobicie to korzystając z działu „Zapisy/dokumenty”.

Warsztaty odbędą się w dniach 20 – 24 sierpnia 2018. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 30 czerwca 2018 roku lub szybciej – z chwilą wyczerpania miejsc. Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie internetowej brassacademy.eu Zgłoszenia przesyłane pocztą w formie papierowej nie będą uznawane.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 370 zł (do dnia 18.05.2018- DATA PRZELEWU ), po tym terminie koszt uczestnictwa wynosi 430 zł. Możecie także wykupić noclegi oraz posiłki. Wszystkiego na ten temat dowiecie się z Regulaminu.

Do zobaczenia w Kaliszu!