Roztrąbiony czwartek

Roztrąbiony czwartek

Po niezwykle emocjonującej jazzowej środzie jeszcze dochodzimy do siebie! To co się działo wczoraj przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

A dziś kolejny dzień pełen muzycznych uniesień!

Przed nami ostatni koncert mistrzów z cyklu “Muzyczne spotkania u św. Józefa”. To dla nas bardzo ważny cykl koncertów, podczas którego można usłyszeć najlepszych artystów z Polski i zza granicy. Prezentują oni repertuar bardzo ciekawy, różnorodny i niespotykany.

A dziś wisienka na torcie! Prawie wszyscy zaproszeni do projektu artyści grający na instrumentach dętych blaszanych przygotowali repertuar pod kierunkiem prof. Sergiu Carstea. Już nie możemy się doczekać!

To wszystko o godz. 14.15 u św. Józefa.

Nim jednak muzyka klasyczna zapraszamy na plac przed Starostwem Powiatowym, gdzie zaprezentują się orkiestry biorące udział w warsztatach orkiestrowych, a także orkiestra Brass Academy pod dyr. mjra Pawła Joksa.

Wieczorem czas na koncert naszych artystów wraz z Filharmonią Kaliską pod dyr. Rubena Silvy. To będzie gratka dla słuchaczy – wystąpią artyści klasyczni, z bardzo ciekawym repertuarem, a co najważniejsze – w mistrzowskim wykonaniu! Start o godz. 19.30 w sali UAM przy ul. Nowy Świat 28-30.

Do zobaczenia!