Trąbka jazzowa

Pobierz dokumenty

Początek:
21 sierpnia 2023
Miejsce:
PSM Kalisz

WYKŁADOWCY:

Adres

Kalisz, Plac Jana Pawła II 9   Mapa

Kategorie

Brass Academy
Wykładowcami XV Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych+ będą najwybitniejsi pedagodzy z Polski i z zagranicy m.in. z Hiszpanii, Izraela, Francji, Węgier, Niemiec, Litwy, Szwecji, Rumunii i Czech.
Każdemu z czynnych uczestników codziennie przysługuje lekcja z innym uznanym pedagogiem. Podczas trwania Akademii odbywać się będą wykłady i panele dyskusyjne służące wymianie doświadczeń, wzbogaceniu wiedzy teoretycznej i praktycznej w grze na instrumencie.
Zaplanowano także liczne koncerty w różnych miejscach miasta Kalisza, w tym koncerty plenerowe.
Warsztaty odbędą się w dniach 21-25 sierpnia 2023 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera (Pl. Jana Pawła II 9) w Kaliszu.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 25 czerwca 2023 roku.
Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej <a href=”https://brassacademy.eu/zapisy/”>brassacademy.eu</a>. Zgłoszenia przesyłane pocztą w formie papierowej nie będą uznawane.
Koszt uczestnictwa czynnego w warsztatach wynosi 500 zł. Istnieje również możliwość wykupienia noclegów oraz wyżywienia w promocyjnej cenie dla uczestników Akademii.
Szczegóły dotyczące powyższych cen oraz sposobu płatności znaleźć można w <a href=”/wp-content/uploads/docs/regulamin-laidb+.pdf”>Regulaminie</a>.
W sytuacjach wyjątkowych oganizatorzy zapewniają sobie możliwość zmiany kadry wykładowców, harmonogramu koncertów i zajęć.
UWAGA! Prosimy zabrać ze sobą PULPIT!