LISTA AKTYWNYCH UCZESTNIKÓW
(Biorących czynny udział w zajęciach)
- Rafał Krzesiwo – Bielsko-Biała
- Jakub Jóźwiak – Poznań
- Wanessa Przyklenk – Opole
- Maksymilian Szlęzak – Wrocław
- Tomasz Kusz – Poznań
- Kinga Michalak – Płock
- Aleksander Sławiński – Poznań
- Paweł Grzelak – Poznań
- Szymon Pikulski – Poznań
- Nina Żmuda – Stargard
- Maurycy Majewski – Tarnowo Podgórne
- Łukasz Mroczek – Grudziądz
- Stanisław Karczewski – Bydgoszcz
- Adam Mańczak – Poznań
- Aleksandra Prentka-Poznań
- Małgorzata Prentka-Poznań
- Błażej Skotnicki-Bydgoszcz
- Michał Kowalski-Bydgoszcz
- Grzegorz Mruk-Koło
- Damian Nowakowski-Poznań
- Jakub Perehuda-Grudziądz
- Stanisław Małecki-Gniezno
- Adrian Militowski-Poznań
- Jan Bogaczyk-Poznań
- Marcin Sawicki-Poznań
- Anastazja Baranowska-Szczecin
- Brygida Szejka-Lublin
- Karol Łopiński-Poznań
- Dominik Kaszczyszyn- Legnica
- Korneliusz Czaja-Konin
- Sylwia Pelak-Lublin
- Adrian Majkowski- Grzegorzew
- Aleksander Kubica-Będzin
- Szymon Sarnik-Będzin
- Mateusz Radke-Konin
- Adam Pastwa-Gdańsk
- Kajetan Szewczyk-Gdańsk
- Jakub Spychaj-Poznań
- Szymon Hajderek-Gdańsk
- Wojciech Jakubowski-Koło
- Piotr Manthey-Bydgoszcz
- Lena Duszyńska-Katowice
- Jakub Pankowski-Kwidzyn
- Krzysztof Lipiński- Bytom
- Henryk Cuber-Bytom
- Franciszek Markiewicz-Bydgoszcz
- Jan Siwik-Olsztyn
- Mateusz Stanisław Bladosz-Mrągowo
- Emanuel Zemła-Zabrze
- Agata Leonowicz-Kraków
- Filip Renachowski-Bydgoszcz
- Wiktor Sulima-Olsztyn
- Dawid Nowak-Bytom
- Wojciech Niezgódka-Szczecinek
- Aleksy Ostrowski-Bielsko-Biała
- Sławomir Wojtecki-Poznań
- Dawid Kotowicz-Szczecinek
- Tomasz Flis-Zgierz
- Roksana Leśniak-Olsztyn
- Przemysław Sidor-Poznań
- Pola Krynicka-Żyrardów
- Aleksandra Ponczek-Grudziądz
- Weronika Kowalska-Łódź
- Joanna Bednarkiewicz-Łódź
- Łukasz Zieliński-Łódź
- Adrian Ziółkowski-Poznań
- Mateusz Dragan-Koło
- Jakub Jaranowski-Grudziądz
- Joachim Rufael-Poznań
- Szymon Buczkowski-Lipno
- Franciszek Trojak-Bielsko-Biała
- Grzegorz Witkowski-Łódź
- Jerzy Swianiewicz-Łódź
- Bartłomiej Kacperski-Warszawa
- Piotr Duda-Żyrardów
- Wojtek Wolniak-Łódź
- Karol Tomaszewski-Katowice
- Maciej Stepka-
- Mikołaj Ledniowski-Wrocław
- Kamil Wenc-Wrocław
- Piotr Heliński-Leszno
- Witor Nowak-Zgorzelec
- Walter Nowak-Zgorzelec
- Maciej Janusz-Bielsko-Biała
- Łukasz Respondek-Bytom
- Jan Szwechowicz-Toruń
- Zbigniew Gizela-Bydgoszcz
- Marcin Kaintoch-Bytom
- Michał Kędzierski-Kraków
- Marcin Piechuła-Poznań
- Bartosz Ruczyński-Lubawa
- Franciszek Harrison-Głogów
- Klaudia Raczyńska-Lubawa
- Mateusz Raczyński-Lubawa
- Adam Kołaczyński-Włocławek
- Igor Greń-Żory
- Antoni Olejnik-Głogów
- Piotr Jurczak-Bielsko-Biała
- Stanisław Gmurek-Ostrów Wielkopolski
- Oktawian Kalinka- Francja
- Gabriel Kalinka-Francja
- Agata Buczkowska-Lipno
- Patryk Mazgaj-Wadowice
- Grzegorz Jakomulski-Zgierz
- Zuzanna Kubicka- Ostrów Wielkopolski
- Weronika Napieraj- Uniejów
- Filip Banaś- Kraków
- Krzysztof Miś- Trzebnica
- Leon Słoński- Krapkowice
- Witold Okulicz-Kozaryn-Poznań
- Wojciech Niemyjski- Sochaczew
- Paweł Korczagin – Wrocław
- Kinga Michalak – Płock
- Kacper Szatko-Wrocław
- Wincenty Lach- Żywiec
- Przemysław Łuczak – Kalisz
- Serena Maria Lubomirska – Aksamit – Kraków
- Aleksandra Koc-Michałowice
- Katarzyna Koc-Michałowice
- Michał Mocek-Katowice
- Filip Lebioda-Radziejów
- Jakub Plichta- Łódź
- Darren Malgeri- Gdańsk
- Magnus Harald Lubomirski – Aksamit – Kraków
- Wojciech Marszałek – Bygdoszcz
- Marcjanna Melerowicz- Poznań
- Julia Mosińska – Kalisz
- Maria Koc-Michałowice
- Patryk Klimeczek-Oświęcim
- Krzysztof Błażejewski-Konin
- Wojciech Kaniewski-Poznań
- Stanisław Dołgań-Olsztyn
- Klaudia Adamczyk-Koło
- Antoni Giza-Bielsko-Biała
- Adrian Zawadzki-Gorzów Wielkopolski
- Damian Kołodziejczak-Konin
- Dominik Ostrowski-Kutno
- Maria Korzycka-Warszawa
- Karol Tanistra-Bytom
- Kamil Janicki-Łódź
- Oskar Sztuka-Bytom
- Magdalena Kołodziejczak-Koło
- Michał Radziejewski-Toruń
- Norbert Celian-Warszawa
- Adrian Pawełek-Rybnik
- Tymon Okolus- Bielsko-Biała
- Urszula Ziołecka-Szczecin
- Mateusz Markiewicz-Bielsko-Biała
- Filip Zgorzelski-Kraków
- Mariusz Mikulski-Kraków
- Michał Daszkiewicz-Warszawa
- Michał Sinkowski-Bielsko-Biała
- Damian Sulik- Katowica
- Michał Salwa- Katowice
- Emilia Francuziak- Wałbrzych
- Kamil Niedzielski- Konin
- Damian Wójtowicz- Warszawa
- Wojciech Krupiński-Kraków
- Izabela Dadasiewicz- Poznań
- Tymon Lensky- Katowice
- Stanisław Dziedzic- Nowy Sącz
- Gabriel Miś- Trzebnica
- Adrian Kiełbasa- Nowy Sącz
- Mateusz Wasilewski- Radom
- Maria Kozicz- Tarnowo Podgórne
- Agata Mizera-Tarnowo Podgórne
- Maksymilian Haraj- Tarnowo Podgórne
- Piotr Tchórzewski- Warszawa
- Tadeusz Łazuka- Białystok
- Kacper Niemyjski- Sochaczew
- Hubert Wrochna – Konin
- Aleksander Korczagin – Wrocław
- Patryk Skuła – Częstochowa
- Konrad Skuła – Częstochowa
- Bartłomiej Dwórznik-Kwidzyń
- Magnus Harald Lubomirski-Aksamit- Kraków
- Kacper Gubiec-Kwidzyn
- Piotr Ostrowski-Kutno
- Karolina Kowalkowska-Lubawa
- Aleksander Cabaj- Nowy Targ
- Kacper Górski- Nowy Sącz
- Marek Walenczewski- Poznań
- Junxi Zhu- Poznań
- Konrad Zatoka- Przemyśl
- Karolina Krzesiwo – Bielsko-Biała
- Jan Kusz – Poznań
- Jan Sadownik-Trzebnica
- Adam Matykiewicz-Gorzów Wielkopolski
- Patrycja Radke-Konin
- Julia Szczepanowska-Grudziądz
- Jan Rudczak-Pleszew
- Paulina Kołodziejczak-Kutno
- Natasza Zagórska-Poznań
- Martyna Flaszyńska-Lubawa
- Natasza Banaś-Gostyń
- Tomasz Greń-Bielsko-Biała
- Bartosz Lewandowski-Toruń
- Gabriela Butkiewicz-Poznań
- Oskar Skibiński – Włocławek
- Cezary Czarnek-Goszczanów
- Michał Marek-Godziesze Wielkie
- Miłosz Nowacki-Kalisz
- Nikodem Goszczyński-Kalisz
- Łukasz Wywrocki-Kalisz
- Michał Chojnacki-Poznan
- Agata Błaszczyńska- Szczecin
- Jakub Hajdo-Kalisz
- Tobiasz Dąbrowicz-Kalisz
- Wojciech Trzęsowski-Kalisz
- Konrad Roziński-Kalisz
- Krzysztof Kaczmarek-Trzebnica
- Mariusz Przyłucki-Gostyń
- Witold Bielak-Kalisz
- Patryk Stasiak-Ostrów Wielkopolski
- Marta Shkirman-Zimny- Kalisz
- Jacek Politowski- Wrocław
- Karol Adamus- Kalisz
- Wojciech Niezgódka
- Natalia Sus-Tworóg
LISTA BIERNYCH UCZESTNIKÓW
(Niebiorących czynnego udziału w zajęciach)
- Jan Ostapowicz
- Wojciech Wiśniewski
1. Gabriela Lubomirska-Aksamit
1. Paweł Aksamit-Będkowski
2. Piotr Banyś
[cf7-views id=2580]