wygenerowano: 22.07.2020, godz. 13.10

Nazwisko Imię Status-uczestnictwa Uczestnik-instrument
LUBOMIRSKI-AKSAMIT MAGNUS uczestnik online eufonium
Skuła Patryk uczestnik czynny eufonium
Bagniuk Weronika uczestnik czynny flet
Kasprzak Aleksandra uczestnik czynny flet
Łuczak Celestyna uczestnik czynny flet
Morawiec Kaja uczestnik czynny flet
Orlikowska Ada Maria uczestnik czynny flet
Pilarska Katarzyna uczestnik czynny flet
Chowańska Monika uczestnik czynny klarnet
Materak Ewa uczestnik czynny klarnet
Nawrocka Olga uczestnik czynny klarnet
Nowak Joanna uczestnik czynny klarnet
Nowak Aleksander uczestnik czynny klarnet
Peregrym Wojciech uczestnik czynny klarnet
Pokrzywa Michał uczestnik czynny klarnet
Skopiński Jan uczestnik czynny klarnet
Surma Maja uczestnik czynny klarnet
Wiercioch Antoni uczestnik czynny klarnet
Wrzeszcz Kaja uczestnik czynny klarnet
Aleksandrowicz Marcel uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Bielak Witold uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Chmielewski Aleksander uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Chojnacki Michał uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Czarnek Cezary uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Gorzelańczyk Marcin uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Goździelewski Witold uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Hajdo Jakub uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Jura Joachim uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Kaczmarek Krzysztof uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Kurzajczyk Adam uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Marek Michał uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Płonka Nikodem uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Przybylak Marcel uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Przyłucki Mariusz uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Przyłucki Mariusz uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Rektor Aleksander uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Sobański Kacper uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Tokarski Jeremi uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Trzęsowski Wojciech uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Wdowczyk Borys uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Wywrocki Łukasz uczestnik czynny perkusja/perkusjonalia
Broda Patryk uczestnik czynny puzon
Dudek Kacper uczestnik czynny puzon
Kalbarczyk Małgorzata uczestnik czynny puzon
Kaniewski Wojciech uczestnik czynny puzon
Korzycka Maria uczestnik czynny puzon
LUBOMIRSKI-AKSAMIT MAGNUS uczestnik online puzon
Marszałek Wojciech uczestnik czynny puzon
Melerowicz Marcjanna uczestnik czynny puzon
MIZERA Agata uczestnik czynny puzon
Mosińska Julia uczestnik czynny puzon
Pasikowski Kamil uczestnik czynny puzon
Salwa Michał uczestnik czynny puzon
Serwa Antoni uczestnik czynny puzon
Sinkowski Michał uczestnik czynny puzon
Wołos Rafał uczestnik czynny puzon
Banaś Natasza uczestnik czynny saksofon
Bączyk Daria uczestnik czynny saksofon
Bralich Anna uczestnik czynny saksofon
GIERKA NADIA uczestnik czynny saksofon
Kalupa Weronika uczestnik czynny saksofon
Miszta Adrianna uczestnik czynny saksofon
Olejniczak Przemysław uczestnik czynny saksofon
Podraska Maja uczestnik czynny saksofon
Wieczorek Weronika uczestnik czynny saksofon
Wiercioch Bartłomiej uczestnik czynny saksofon
ZAGÓRSKA NATASZA uczestnik czynny saksofon
Biedruna Michał uczestnik czynny trąbka jazzowa
Małecki Stanisław uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kołaczyński Adam uczestnik czynny trąbka klasyczna
Buczkowska Agata uczestnik czynny trąbka klasyczna
Buczkowski Szymon uczestnik czynny trąbka klasyczna
Drążek Kaja uczestnik czynny trąbka klasyczna
Duszyńska Lena uczestnik czynny trąbka klasyczna
Górczewski Adrian uczestnik czynny trąbka klasyczna
Górecka Katarzyna uczestnik czynny trąbka klasyczna
Jakub Łosek uczestnik czynny trąbka klasyczna
Jałowiecki Bartosz uczestnik czynny trąbka klasyczna
JASKULSKI KAMIL uczestnik czynny trąbka klasyczna
Jóźwiak Jakub uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kaintoch Marcin uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kamiński Wojciech uczestnik czynny trąbka klasyczna
Karczewski Stanisław uczestnik czynny trąbka klasyczna
Karmelski Borys uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kobza Maria uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kotowicz Dawid uczestnik czynny trąbka klasyczna
Kowalewska Amelia uczestnik czynny trąbka klasyczna
Krynicka Pola uczestnik czynny trąbka klasyczna
KRZYSZTOF LIPIŃSKI uczestnik czynny trąbka klasyczna
Lemański Antoni uczestnik czynny trąbka klasyczna
Łopiński Karol uczestnik czynny trąbka klasyczna
Majewski Maurycy uczestnik czynny trąbka klasyczna
Manthey Piotr uczestnik czynny trąbka klasyczna
Mańczak Adam uczestnik czynny trąbka klasyczna
Michalak Kinga uczestnik czynny trąbka klasyczna
Militowski Adrian uczestnik czynny trąbka klasyczna
Nadarzyński Eryk uczestnik czynny trąbka klasyczna
Niezgódka Wojciech uczestnik czynny trąbka klasyczna
Nowak Dawid uczestnik czynny trąbka klasyczna
Nowakowski Damian uczestnik czynny trąbka klasyczna
Nowicki Konrad uczestnik czynny trąbka klasyczna
Ostrowski Aleksy uczestnik czynny trąbka klasyczna
Piekutowski Jakub uczestnik czynny trąbka klasyczna
Płochocka Gabriela uczestnik czynny trąbka klasyczna
Rospęk Laura uczestnik czynny trąbka klasyczna
Serwa Szymon uczestnik czynny trąbka klasyczna
Sidor Przemysław uczestnik czynny trąbka klasyczna
Spychaj Jakub uczestnik czynny trąbka klasyczna
Sztuba Kajetan uczestnik czynny trąbka klasyczna
Sztuba Kajetan uczestnik czynny trąbka klasyczna
Tomaszewski Karol uczestnik czynny trąbka klasyczna
Wojtecki Sławomir uczestnik czynny trąbka klasyczna
Zieleniucha Dawid uczestnik czynny trąbka klasyczna
Zimnik Mateusz uczestnik czynny trąbka klasyczna
Żmuda Nina uczestnik czynny trąbka klasyczna
Głąb Wojciech uczestnik czynny tuba
Kazimierczak Lena uczestnik czynny tuba
Konrad Skuła uczestnik czynny tuba
Czapnik Amelia uczestnik czynny waltornia
Dujczyński Maciej uczestnik czynny waltornia
Garland Konrad uczestnik czynny waltornia
Klimek Mateusz uczestnik czynny waltornia
Lebioda Filip uczestnik czynny waltornia
LUBOMIRSKA-AKSAMIT SERENA uczestnik online waltornia
Mocek Michał uczestnik czynny waltornia
Perlinski Orlando uczestnik czynny waltornia
Wojewódzka Aleksandra uczestnik czynny waltornia
Wolny Justyna uczestnik czynny waltornia
Ziółkowski Adrian uczestnik bierny
Kaźmierczak Anna uczestnik bierny
Perlinska Linda uczestnik bierny
Żmuda Izabela uczestnik bierny