LISTA AKTYWNYCH UCZESTNIKÓW

(Biorących czynny udział w zajęciach)

  1. Rafał Krzesiwo – Bielsko-Biała
  2. Jakub Jóźwiak – Poznań
  3. Wanessa Przyklenk – Opole
  4. Maksymilian Szlęzak – Wrocław
  5. Tomasz Kusz – Poznań
  6. Kinga Michalak – Płock
  7. Aleksander Sławiński – Poznań
  8. Paweł Grzelak – Pozna
  9. Szyman Pikulski – Poznań
  10. Nina Żmuda-Stargard
  11. Maurycy Majewski-Tarnowo Podgórne
  12. Łukasz Mroczek-Grudziądz
  13. Stanisław Karczewski-Bydgoszcz
  14. Adam Mańczak-Poznań
  15. Aleksandra Prentka-Poznań
  16. Małgorzata Prentka-Poznań
  17. Błażej Skotnicki-Bydgoszcz
  18. Michał Kowalski-Bydgoszcz
  19. Grzegorz Mruk-Koło
  20. Damian Nowakowski-Poznań
  21. Jakub Perehuda-Grudziądz
  22. Stanisław Małecki-Gniezno
  23. Adrian Militowski-Poznań
  24. Sebastian Kawala-Opole
  25. Jan Bogaczyk-Poznań
  26. Marcin Sawicki-Poznań
  27. Anastazja Baranowska-Szczecin
  28. Katarzyna Mołczan-Szczecin
  29. Brygida Szejka-Lublin
  30. Karol Łopiński-Poznań
  31. Dominik Kaszczyszyn- Legnica
  32. Korneliusz Czaja-Konin
  33. Sylwia Pelak-Lublin
  34. Adrian Majkowski- Grzegorzew
  35. Aleksander Kubica-Będzin
  36. Szymon Sarnik-Będzin
  37. Mateusz Radke-Konin
  38. Adam Pastwa-Gdańsk
  39. Kajetan Szewczyk-Gdańsk
  40. Jakub Spychaj-Poznań
  41. Szymon Hajderek-Gdańsk
  42. Wojciech Jakubowski-Koło
  43. Piotr Manthey-Bydgoszcz
  44. Lena Duszyńska-Katowice
  45. Jakub Pankowski-Kwidzyn
  46. Krzysztof Lipiński- Bytom
  47. Henryk Cuber-Bytom
  48. Franciszek Markiewicz-Bydgoszcz
  49. Jan Siwik-Olsztyn
  50. Mateusz Stanisław Bladosz-Mrągowo
  51. Emanuel Zemła-Zabrze
  52. Agata Leonowicz-Kraków
  53. Filip Renachowski-Bydgoszcz
  54. Wiktor Sulima-Olsztyn
  55. Dawid Nowak-Bytom
  56. Wojciech Niezgódka-Szczecinek
  57. Aleksy Ostrowski-Bielsko-Biała
  58. Sławomir Wojtecki-Poznań
  59. Dawid Kotowicz-Szczecinek
  60. Tomasz Flis-Zgierz
  61. Roksana Leśniak-Olsztyn
  62. Przemysław Sidor-Poznań
  63. Pola Krynicka-Żyrardów
  64. Aleksandra Ponczek-Grudziądz
  65. Weronika Kowalska-Łódź
  66. Joanna Bednarkiewicz-Łódź
  67. Łukasz Zieliński-Łódź
  68. Adrian Ziółkowski-Poznań
  69. Mateusz Dragan-Koło
  70. Jakub Jaranowski-Grudziądz
  71. Joachim Rufael-Poznań
  72. Szymon Buczkowski-Lipno
  73. Franciszek Trojak-Bielsko-Biała
  74. Grzegorz Witkowski-Łódź
  75. Jerzy Swianiewicz-Łódź
  1. Paweł Korczagin – Wrocław
  2. Kinga Michalak – Płock
  3. Kacper Szatko-Wrocław

1. Przemysław Łuczak – Kalisz
2. Serena Maria Lubomirska – Aksamit – Kraków
3. Aleksandra Koc-Michałowice
4. Katarzyna Koc-Michałowice

  1. Magnus Harald Lubomirski – Aksamit – Kraków
  2. Wojciech Marszałek – Bygdoszcz
  3. Marcjanna Melerowicz- Poznań
  4. Julia Mosińska – Kalisz
  5. Maria Koc-Michałowice
  6. Patryk Klimeczek-Oświęcim
  7. Krzysztof Błażejewski-Konin
  8. Wojciech Kaniewski-Poznań
  9. Stanisław Dołgań-Olsztyn
  10. Klaudia Adamczyk-Koło
  11. Antoni Giza-Bielsko-Biała
  12. Adrian Zawadzki-Gorzów Wielkopolski
  13. Damian Kołodziejczak-Konin
  14. Dominik Ostrowski-Kutno
  15. Maria Korzycka-Warszawa
  16. Karol Tanistra-Bytom
  17. Robert Czech-Opole
  1. Aleksander Korczagin – Wrocław
  2. Patryk Skuła – Częstochowa
  3. Konrad Skuła – Częstochowa
  4. Dwórznik-Kwidzyń
  5. Magnus Harald Lubomirski-Aksamit- Kraków
  6. Kacper Gubiec-Kwidzyn
  7. Piotr Ostrowski-Kutno
  1. Karolina Krzesiwo – Bielsko-Biała
  2. Jan Kusz – Poznań
  3. Jan Sadownik-Trzebnica
  4. Adam Matykiewicz-Gorzów Wielkopolski
  5. Patrycja Radke-Konin
  6. Julia Szczepanowska-Grudziądz
  7. Jan Rudczak-Pleszew
  1. Cezary Czarnek-Goszczanów
  2. Michał Marek-Godziesze Wielkie
  3. Miłosz Nowacki-Kalisz
  4. Nikodem Goszczyński-Kalisz
  5. Łukasz Wywrocki-Kalisz
  6. Michał Chojnacki-Poznan
  7. Agata Błaszczyńska- Szczecin
  8. Jakub Hajdo-Kalisz
  9. Tobiasz Dąbrowicz-Kalisz
  10. Wojciech Trzęsowski-Kalisz

LISTA BIERNYCH UCZESTNIKÓW

(Niebiorących czynnego udziału w zajęciach)

  1. Jan Ostapowicz
  2. Wojciech Wiśniewski

1. Gabriela Lubomirska-Aksamit

1. Paweł Aksamit-Będkowski
2. Piotr Banyś