Klarnet

Ważne dokumenty

Początek:
17 sierpnia 2020
Miejsce:
PSM Kalisz

WYKŁADOWCY:

Adres

Kalisz, Plac Jana Pawła II 9   Mapa

Kategorie

Brass Academy

Wykładowcami XII Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych+ będą najwybitniejsi pedagodzy z Polski i z zagranicy m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Izraela i Rumunii.

Zajęcia z gry na klarnecie poprowadzi znakomity Paweł Kroczek.

Każdemu z czynnych uczestników codziennie przysługuje lekcja z innym uznanym pedagogiem. Podczas trwania akademii odbywać się będą wykłady i panele dyskusyjne służące wymianie doświadczeń, wzbogaceniu wiedzy teoretycznej i praktycznej w grze na instrumencie.

Zaplanowano także liczne koncerty w różnych miejscach miasta Kalisza, w tym koncerty plenerowe.

Warsztaty odbędą się w dniach 16 – 21 sierpnia 2020 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera  Pl. Jana Pawła II 9 w Kaliszu.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 19 lipca 2020 roku.

Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej brassacademy.eu  Zgłoszenia przesyłane pocztą w formie papierowej nie będą uznawane.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 410 zł. Istnieje również możliwość wykupienia noclegów oraz wyżywienia w promocyjnej cenie dla uczestników Akademii.

Ze względu na panujący stan pandemii związany z wirusem COVID-19 Organizatorzy zapewniają sobie możliwość zmiany kadry wykładowców, harmonogramu koncertów i zajęć, ale także możliwość odwołania całego wydarzenia oraz przeniesienia go z formy stacjonarnej na zdalną.

Szczegóły dotyczące powyższych cen oraz sposobu płatności znaleźć można w Regulaminie.  

UWAGA! Prosimy zabrać ze sobą PULPIT!

Scroll Up