Tuba - Eufonium

Pozostały 2 miejsca na zajęcia z tego warsztatu.

Ważne dokumenty

Początek:
19 sierpnia 2019
Miejsce:
PSM Kalisz
Maksymalna liczba uczestników tego warsztatu:
15

WYKŁADOWCY:

Adres

Kalisz, Plac Jana Pawła II 9   Mapa

Kategorie

Brass Academy

Wykładowcami XI Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych będą najwybitniejsi pedagodzy z Polski i z zagranicy: Europy, Stanów Zjednoczonych, oraz Ameryki Południowej.

Zajęcia z tuby poprowadzą tak uznani muzycy, jak Jakub Urbańczyk i Mateusz Kurek.

Każdemu z czynnych uczestników codziennie przysługuje lekcja z innym uznanym pedagogiem. Podczas trwania akademii odbywać się będą wykłady i panele dyskusyjne, służące wymianie doświadczeń i wzbogaceniu wiedzy teoretycznej i praktycznej w grze na instrumencie.

Zaplanowano także się liczne koncerty w różnych miejscach miasta Kalisza, w tym koncerty plenerowe.

Warsztaty odbędą się w dniach 18 – 24 sierpnia 2019 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera  Pl. Jana Pawła II 9 w Kaliszu.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 30 czerwca 2019 roku.

Zgłoszenia dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej brassacademy.eu  Zgłoszenia przesyłane pocztą w formie papierowej nie będą uznawane.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 380  zł ( do dnia 20.05.2019- DATA PRZELEWU ), po tym terminie koszt uczestnictwa wynosi 440 zł . Istnieje również możliwość wykupienia noclegów oraz wyżywienia w promocyjnej cenie dla uczestników Akademii.

Szczegóły dotyczące powyższych cen oraz sposobu płatności znajdziecie Państwo w Regulaminie.  

Scroll Up